TOP PONUKA - Operátor výroby: zarábajte v automobilke 970€!

22.10.2018 Manuvia People SK s.r.o.

Miesto práce: Zarábajte 970€ na pozícii operátora výroby. Získajte stabilné miesto v automobilovom priemysle, vysoké príplatky a prácu v čistom a modernom prostredí. Neváhajte a prihláste sa ešte dnes! Ubytovanie vám zabezpečíme.

Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Michalovce, Revúca
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, montér, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 747 EUR
MZDA: 970€
Základná zložka mzdy: 747€ + 223€ bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- rôzne druhy činností podľa pracovnej oblasti
- montáž prvkov karosérie, skrutkovanie, nitovanie; brúsenie, zváranie; leštenie, kontrola kvalitu farby a laku; vizuálna a hmatová kontrola, meranie posuvným meradlom; opravy a hlásenie porúch
- kontrola kvality vykonanej práce podľa pracovných postupov

Iné výhody:

Ponúkame vám:- plat 970€
- príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nadčasy
- možnosť zarobiť viac vďaka bonusom
- bezplatné školenie
- ubytovanie za symbolický príplatok
- základnú zložku mzdy 747€
- príspevok
- stabilnú prácu ihneď
- na dopravu 20€

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca:
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať manuálne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno