#TsmeMy

    Špecialista marketingových analýz

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Čo bude tvojou náplňou práce ?
    Budeš navrhovať a pripravovať pravidelné reporty a analytickým myslením nám pomôžeš aj s prípravou a vyhodnotením podkladov, návrhov, analýz a business cases na tvorbu akciových ponúk pre zákazníka.
    Svoju proaktivitu využiješ pri navrhovaní opatrení vedúcich k zlepšeniu plánovania propozícií. Budeš spolupracovať aj na tvorbe nových metodológií vyhodnocovania a modelovania vývoja kľúčových KPIs a participovať na rôznych projektoch.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Čo od teba očakávame ?
    Do nášho tímu hľadáme človeka s analytickým myslením a vzťahom k dátam.
    Očakáva sa od teba aj proaktívny prístup, flexibilita a zodpovednosť.
    Určite u nás využiješ aj cit pre detail, dobré komunikačné schopnosti a aktívnu angličtinu.
    Dôležité sú základy SQL, dobrá znalosť MS Office - Excel a Powerpoint, no naučíš sa aj veľa nových vecí.
    Tvoja predchádzajúca prax v oblasti marketingových analýz je vítaná.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!