startgroup

Mzdový účtovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na Mzdový účtovník.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu holdingovú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou železničných modelov pre zberateľov z celého sveta.

Hlavnou úlohou Mzdovej účtovníčky na tejto pozícii komplexné spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy v zmysle platnej legislatívy.

Ďalšie typický činnosti vykonávané na tejto pracovnej pozícii:

- spracovávanie podkladov pre mzdy
- spracovanie mzdovej agendy a dochádzky zamestnancov
- sledovanie legislatívnych zmien
- realizovanie výberového procesu zamestnancov prostredníctvom príslušných metód a postupov

Hľadáme človeka, ktorý:

• má ukončené stredoškolské vzdelanie v ekonomickom odbore, resp. prax min. 1 rok;
• má vedomosti z oblasti personalistiky a miezd, mzdových a platových predpisov, foriem odmeňovania
• si vie organizovať a plánovať prácu;
• hľadá príležitosť a priestor pre získanie ďalších odborných skúseností priamo v praxi;
• má pružnosť v myslení.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi adekvátne zaškolenie a potrebnú trvalú podporu. Celým školiacim procesom ho prevedie skúsený kolega, ktorý mu pomôže a odovzdá veľké množstvo vlastných skúseností.

Ponúkaný plat

800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• výplatné termíny načas
• zabezpečené stravovanie priamo v spoločnosti nad rámec zákona
• zabezpečená mestská doprava do spoločnosti
• rôzne firemné teambuildingové akcie
• 13. plat vyplácaný v júly
• 100% vianočný príspevok
• príspevok na športové podujatia
• zabezpečený nemecký jazykový kurz
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou