Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Senior Controller/ka

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• podpora vedenia spoločnosti pri ročnom plánovaní,
• včasné spracovanie jednotlivých plánovacích podkladov odborných oddelení,
• mesačná príprava výsledkových prezentácií,
• mesačné porovnanie plánovaných / predchádzajúcich, reálnych personálnych a vecných nákladov ako aj relevantných ukazovateľov,
• identifikácia a analýza odchýlok, uvedenie dôvodov,
• podpora odborných oddelení prostredníctvom vypracovania analýz,
• dodržiavanie zavedených opatrení,
• export, starostlivosť a aktualizácia dát,
• vytváranie, vývoj a zaistenie znalostí procesov,
• koordinačná funkcia pre odborné oddelenia,
• aktívna spolupráca pri ďalšom vývoji stávajúcich kontrolingových nástrojov a modulov,
• samostatné plánovanie a realizácia prípadne podpora medzinárodných a národných projektov,
• využívanie aktuálnych informačných zdrojov,
• odborné zapracovanie nových kolegov.

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mzda: 2.400 €

Benefity a ďalšie výhody

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• karta Multisport,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• nadštandardná zdravotná prehliadka,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, SAP

Všeobecne požadované znalosti

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na účtovníctvo, financie, kontroling,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom aj písmom,
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni,
• prax na obdobnej pozícii výhodou,
• orientácia v ekonomických súvislostiach,
• analytické myslenie,
• systematický prístup k riešeniu úloh,
• precíznosť,
• spoľahlivosť,
• zodpovednosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk