Plánovač výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zostavovanie a vypracovávanie plánov výrobného procesu v spolupráci s jednotlivými projektovými manažérmi
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Denné sledovanie a korekcia výrobného plánu
  • Evidovanie a sledovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
  • Vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie aj zákazníkov
Upresnenie platových podmienok:
Pre podnik so zameraním na strojársku výrobu hľadáme plánovača výroby.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Príspevok na letnú a zimnú dovolenku
  • Finančné odmeny pri významných jubileách
  • Možnosť zamestnaneckej pôžičky
  • Možnosť výhodného ubytovania a stravovania
  • Využívanie výrobných možností spoločnosti za zvýhodnených podmienok
  • Bezplatná výpožička náradia
  • Možnosť hrať v hokejovom alebo kolkárskom tíme a účasť na ďalších športových aktivitách
  • Mzdové podmienky: od 700 € brutto / mesiac v závislosti od skúseností a seniority + prémiová zložka
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Strojárske zameranie
  • Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • Skúsenosti so strojnými a oceľovými konštrukciami
  • Analytické myslenie a organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, flexibilita a schopnosť pracovať pod stresom
  • Prax v plánovaní výroby a znalosť cudzieho jazyka výhodou