Vodič MKD

20.07.2019 SaVor spol. s r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Šamorín
Priemyselná 17
93101

okres Dunajská Streda; Šamorín
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
576 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 7. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDoprava

Náplň (druh) práce
Vedenie nákladnej súpravy v rámci vnútroštátnej a medzinárodnej kamiónovej dopravy, komunikácia so zákazníkmi, nakladanie, vykladanie a kontrola prepravovaného tovaru, zabezpečenie potvrdenia a uchovávanie dodacích, nakládkových, cmr a iných sprievodných listín, udržiavanie vozidla v čistote a v dobrom technickom stave.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Lekársky posudok o zdravotnej spôsobilosti a Posudok o psychickej spôsobilosti podľa vyhlášky Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 245/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti, zdravotnej spôsobilosti a psychickej spôsobilosti osôb pri prevádzkovaní dráhy a dopravy na dráhe v znení vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 6/2012 Z.z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 245/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti, zdravotnej spôsobilosti a psychickej spôsobilosti osôb pri prevádzkovaní dráhy a dopravy na dráhe (§ 12 a 13)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2
  • maďarský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie