Operátor bez nočných zmien!! Autosedačky v Lozorne (z okolia doprava, z ďaleka ubytovanie) - 13-ty plat!!

22.10.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Ilava, Komárno, Krupina, Levice, Lučenec, Malacky, Myjava, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Poltár, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Šaľa, Topoľčany, Trenčín, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,4 EUR/hod.
4,40€/hod - s príplatkami a bonusmi 950€/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v automobilovom priemysle na montážnej linke,
- montáž plastových dielov,
- 2-zmenná prevádzka (bez nočných zmien)

Iné výhody:

- Ubytovanie zabezpečené,
- Vyplácanie záloh v týždenných intervaloch,
- Po troch mesiacoch výrazné zvýšenie platu,
- 13. plat,
- SL v hodnote 4,00€,
- príspevok v prípade vlastného ubytovania.

- 13. plat,

Iné znalosti:

neuvedené

- manuálne zručný,
- záujem o dlhodobú prácu,
- dobrá fyzická kondícia vzhľadom na prácu v stoji

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno