startgroup

Predavačka

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovnú kandidátku na pozíciu Predavačka.

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá zabezpečuje distribúciu novín, časopisov ale aj tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu.

Hľadáme Predavačku, ktorá je ochotná pracovať v dvojzmennej prevádzke v Banskej Bystrici.
Predavačka na tejto pozícii aktívne oslovuje zákazníkov za účelom predaja tovaru a služieb.

Ďalšími typickými činnosťami vykonávanými na tejto pozícii sú:
• príjem tovaru
• obsluha pokladne a PC
• administratívne práce spojené s predajom

Hľadáme človek, ktorý:
• je finančne a ekonomicky gramotný
• má praktické myslenie
• je zodpovedný a bezúhonný
• má prax na danej pozícii

Zaškolenie a všetku potrebnú podporu úspešnej kandidátke poskytnú služobne staršie kolegyne.

Vybraná kandidátka nebude zamestnankyňou našej personálnej agentúry, ale bude prijatá do riadneho pracovného pomeru na dobu neurčitú do spoločnosti nášho klienta.

Ponúkaný plat

480 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• stravné lístky
• podiel z tržby
• dobré pracovné zázemie
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou