Recruitment Consultant

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Premyslené pátranie po správnych kandidátoch pre našich klientov
  • Inzercia pracovných ponúk naprieč celým internetom
  • Komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo
  • Participácia na executive search (a neskôr práca na svojich vlastných projektoch)
  • Komunikácia a negociácia na oboch "bojových poliach" (kandidát vs. klient)
  • Úzka spolupráca s obchodným oddelením
Upresnenie platových podmienok:
Vieš, ako a kde hľadať tých správnych kandidátov? Hovoria o tebe, že máš nos na ľudí? Do nášho rozširujúceho sa tímu hľadáme pracovitého Recruitera!
Benefity a ďalšie výhody:
Hľadáme práve teba, ak chceš:
  • Motivačný bonusový systém bez limitu
  • Osobný rozvoj v zmysluplnej oblasti
  • Sebarealizáciu na vlastných projektoch
  • Pomáhať ľuďom v hľadaní práce ich snov
  • Komunikovať s rozmanitými typmi osobností
  • Pracovať v príjemnom prostredí v centre mesta
  • Priateľskú a veselú atmosféru v mladom kolektíve
  • Si s nami vychutnávať dobré jedlo :-)
  • Plat od 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností) + variabilná zložka mzdy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Skúsenosti z oblasti recruitmentu alebo HR
  • Silná schopnosť v "nájdení ihly v kope sena"
  • Spoľahlivosť, orientácia na cieľ a obchodné zmýšľanie
  • Aktívna angličtina alebo nemčina (pre porozumenie s cudzojazyčnými klientmi)
  • Zdravý prehľad o trhu práce