Podlahár - Realizácie pokládok podlahových krytín

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ste technicky zdatný a hľadáte uplatnenie, kde môžete rozvíjať svoju kreativitu a zostane po Vás konkrétny výsledok?
Náplň práce:
pokládka podlahových krytín - pvc, koberce, vinylové podlahy, plávajúce podlahy

Benefity a ďalšie výhody:

stravné lístky , účasť na rôznych firemných akciách, zamestnanecká zľava na náš sortiment, krátkodobé a dlhodobé motivačné súťaže, zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

- ľudský prístup
- zaškolenie a stálu podporu
- stať sa súčasťou príjemného a úspešného kolektívu
- stabilné pracovné prostredie
- individuálne finančné ohodnotenie (na základe mesačných a ročných výsledkov)
- mesačné motivačné odmeny
- možnosť vzdelávania, sebarealizácie a kariérneho postupu

Informácie pre uchádzača:

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis, ktorý zašlete na e-mailovú adresu email
Pokiaľ sa Vám do 14 dní neozveme, neboli ste do výberového konania zaradení a vaše osobné údaje nebudú ďalej spracované.

Všeobecne požadované znalosti:

pozitívny vzťah k zákazníkom
- spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- ochotu pracovať a učiť sa
- prax v oblasti pokladania podl. krytín je vítaná
- trestná bezúhonnosť
- samostatnosť a flexibilitu
- zodpovednosť
- fyzickú zdatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B