Hľadá sa Diagnostik/Servisný technik v Nitrianskom kraji/Nitre! (Ref. č.: PR/020383)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

* Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s opravami, údržbami strojov (automechanik, údržbár, elektrikár, servisovanie hydraulických strojov) a ktorý chce rásť!
* Vašou pracovnou náplňou na pozícii bude:
* Zabezpečovať údržby strojov a zariadení
* Pravidelne kontrolovať funkčnosti používaných zariadení
* Diagnostikovať porúch strojov a riešiť ich odstránenie
* Zabezpečovať pravidelné bezpečnostné kontroly a testovania strojov a zariadení
* Vykonávať plánované údržby
* Cestovať po celom Slovensku :)
* Komunikovať so zákazníkmi
* Riešiť konkrétne technické problémy

Benefity a ďalšie výhody:

* Mzda, ktorú uvádzame je minimálna základná mzda, bez príplatkov a bonusov
* Teambuildingové akcie
* Práca v malej rodinnej firme
* Školenia v Nemecku
* Letné a zimné prémie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B