startgroup

Pracovník na elektroerózii

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Pracovník na elektroerózii.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu holdingovú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou železničných modelov pre zberateľov z celého sveta.

Hlavnou úlohou Pracovník na elektroerózii je na tejto pozícii práca spočívajúca v obsluhe elektroerozívnej drôtovej rezačky a hĺbičky.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme šikovného absolventa strednej školy so strojárskym zameraním, prípadne kandidáta so skúsenosťami s obsluhou strojov a zariadení. Radi uvítame aj študenta, ktorý práve končí svoje štúdium v tomto kalendárnom roku.

Hľadáme človeka, ktorý:

• má strojárske vzdelanie alebo má prax na obdobnej pozícii;
• hľadá príležitosť a priestor pre získanie ďalších odborných skúseností priamo v praxi;
• rád uvíta možnosť kariérneho rastu;
• ovláda čítanie technickej dokumentácie.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi adekvátne zaškolenie a potrebnú trvalú podporu. Celým školiacim procesom ho prevedú skúsení kolegovia, ktorí mu pomôžu a odovzdajú veľké množstvo vlastných skúseností.

Ponúkaný plat

700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• výplatné termíny načas
• zabezpečené stravovanie priamo v spoločnosti nad rámec zákona
• zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie a ochranné prostriedky
• zabezpečená mestská doprava do spoločnosti
• preplácaný taxík na nočnú zmenu
• rôzne firemné teambuildingové akcie
• 13. plat
• 100% vianočný príspevok
• príspevok na športové podujatia
• zabezpečený nemecký jazykový kurz
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou