startgroup

Účtovník/ účtovníčka

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš rád/a čísla a s účtovníctvom si tykáš? Hľadáme práve Teba na pozíciu samostatného účtovníka pre dynamickú, rýchlo rastúcu spoločnosť.

Náplň práce:

• kompletné vedenie finančného účtovníctva spoločnosti
• samostatné vedenie účtovných závierok, ako aj všetky daňové priznania (daň z príjmov právnických osôb a DPH)
• účtovanie a daňová resp. účtovná kontrola prijatých účtovných dokladov
• vystavovanie faktúr
• vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
• spracovanie odpisovania majetku
• vypracovanie štatistických a iných výkazov
• sledovanie legislatívy súvisiacej s prácou na tejto pracovnej pozícii
• vypracovávanie interných smerníc vo vzťahu k účtovníctvu

Ponúkaný plat

1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
• firemné benefity
• zamestnanecké zľavy
• firemné akcie a teambuildingy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Súčasťou pohovoru bude absolvovanie jednoduchého účtovného testu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• praktické skúsenosti min. 3 roky na podobnej pozícii
• zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre povinnosť
• svedomité plnenie pracovných úloh
• vysoká miera samostatnosti
• lojalita voči zamestnávateľovi