Hľadáme operátorov výroby pre novú automotive spoločnosť do Žiliny. Pozícia vhodná i pre absolventov. (Ref. č.: PR/020223)

19.03.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: žilinský kraj
Slovenská republika; Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Pomocné práce a brigády, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Inžinier kvality, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR/brutto + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Stabilná a dlhodobá práca pre automobilový priemysel
- Obsluha robotickych liniek, jednoducha práca v stoji
- Opracovanie a odkladanie hlinikovych vyrobkov
- Montáž a kompletizácia hlinikovych výrobkov
- Vizuálna kontrola materiálu
- Triedenie chybných kusov
- Balenie výrobkov
- Práca v 3 zmennom rezime
- Práca vhodná aj pre absolventov

Iné výhody:

* +20% bonus+ dochádzkový bonus, príplatky za zmennosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke