Nastavovač vstrekolisov (Ref. č.: PR/019752)

20.03.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Vrcholový manažment; Majster výroby, Servisný inžinier, Údržbár, Vedúci nákupu
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100EUR brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Kontrola a dodržiavanie technologických postupov pri výrobe a montáži plastových dielov
- Identifikovanie príčin problémov a ich odstránenie
- Kontrola a zabezpečenie dobrého stavu výrobných a iných zariadení a nástrojov
- Riešenie problémových situácií a ich následné odstránenie
- Zodpovednosť za pridelený výrobný proces
- výmena foriem

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- Minimálne 1-2 ročná prax s horizontalnymi a vertikálnymi vstrekolismi
- Schopnosť viesť pracovný tím a organizovať pracovné procesy
- Schopnosť rozhodovať a vziať na seba zodpovednosť
- Komunikatívnosť, technické myslenie
- Užívateľská úroveň – Anglický jazyk výhodou, MS Office, Internet