Obchodno - technický zástupca (m/ž) (Ref. č.: PR/019578)

14.12.2018 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Obchod; IT/Technical Support Specialist, Obchodný zástupca, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Vedúci úseku predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva
- spracovanie cenových ponúk a zmlúv
- plnenie stanovených cieľov, pravidelný reporting

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- základné znalosti z oblasti IT, technická orientácia
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- schopnosť rýchlo sa učiť, ochota cestovať v rámci SR
- samostatnosť, orientácia na dosahovanie cieľov
- veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti
- aktívny vodič, časté služobné cesty
- mzda: 850€ brutto + variabilná zložka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B