Si čerstvý absolvent a hľadáš si prácu? Poď pracovať ako Operátor výroby/Balič pre subdodávateľa JLR! (Ref. č.: PR/020214)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

* Máte prax na pozícii OPERÁTORA VÝROBY?
* Alebo ste len čerstvý absolvent a hľadáte si prácu?
* Hľadáme ľudí, ktorí sú motivovaní a chcú byť členmi tímu.
* Náplňou práce bude:
* manipulácia s výfukmi vo výrobe, ich testovanie a balenie
* obsluha zváracích robotov
* výmena zváracích prípravkov

Benefity a ďalšie výhody:

* základná mzda je OD 650€ + 150€ výkonostný bonus,
* v prípade skúseného kandidáta je možnosť aj vyššej základnej mzdy,
* bohatý sociálny program - 13.plat, príspevok na dopravu a ďalšie,
* možnosť školenia v zahraničnej pobočke,
* menší pracovný kolektív, väčšia flexibilita rozhodovania sa,
* jeden z popredných dodávateľov pre JLR

Všeobecne požadované znalosti:

* znalosť AJ alebo NJ výhodou, nie je nutná
* skúsenosti z automotive prostredia sú vítané
* skúsenosti so zváraním výhodou
* znalosť noriem ISO 9001 a ISO TS 16949
* zodpovednosť a silná orientácia na plnenie požiadaviek od zákazníka
* príjemné a slušné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno