JAVA Developer

12.08.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do nášho agilného developerského tímu v Bratislave hľadáme šikovného kolegu-programátora, ktorý je otvorený inováciám a nebojí sa výziev.

A čo by bolo u nás Tvojou úlohou?
- Software design, tj. vytvárať systémovú dokumentáciu (confluence, word, Enterprise Architect), podieľať sa na tvorbe vnútornej SW architektúry a tímovo spolupracovať pri hľadaní správného riešenia
- WEB portal development, tj.programovať portalové a iné aplikácie, servlet TomCat, štandartný Java development, práca s knižnicami Spring, Hybernate
- Continues integration – udržiavať a rozvíjať procesy automatizácie v oblasti SW development (MAVEN, ANT, Jenkins, JIRA a ďalsie…)
- Analyzovať a opravovať chyby v kóde


Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov. Okrem toho u nás nájdete: - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - flexibilný pracovný čas - kompenzácia pri práceneschopnosti.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Java
Všeobecne požadované znalosti:
- min. 2 roky praxe na obdobnej pozícii
- JAVA EE, Spring, Hibernate, XML, Unix user, Java Script, SOAP, JSON, SSL, HTML, SQL
- schopnosť skonzultovať zadanie so zákazníkom, komunikatívnosť a proklientsky prístup
- schopnosť prezentovat výsledky práce
- proaktivita, samostatnost a zodpovednosť
- rozhodnosť a otvorenosť voči zmenám

Základná zložka mzdy v hrubom: od 2000 euro mesačne.
Základná zložka mzdy sa uplatní pri pracovnom čase 40 hodín týždenne.
Základná zložka mzdy sa bude odvíjať od vzdelania, schopnosti, zručností a odbornej predchádzajúcej praxe kandidáta.
Súčasťou odmeňovania na tejto pozícii je variabilná zložka mzdy, ktorá Vám môže byť priznaná na základe rozhodnutia zamestnávateľa, vzhľadom na Váš dosiahnutý výkon až do výšky 15% z ročnej mzdy.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28 zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Silvia Štibraná
 
Reaguj na ponuku