IT vývojár (systémový programátor)

03.06.2018 AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Karadžičova 8/A
82108

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Telekomunikácie, Veda a výskum; Programátor, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2225 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovedá za vývoj a/alebo dizajn sieťových riešení pre rôzne platformy.
Zodpovedá za databázovú intergrovanú sieťovú alipkáciu s grafickými ovládacími prvkami.
Zodpovedá za diagnostiku a rozlíšenie dátových problémov.
Vykonáva testovanie integrácií a aplikácií.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Operating systems: Linux (Red Hat Enterprise Linux 5.x/6.x/7.x, SUSE Linux Enterprise Server 9.x/10.x/11.
CentOS, Fedora); UNIX (IBM AIX 4.x/5.x/6.1; some experience with HP-UX 11.x, Solaris 9/10, SCO UnixWare
2.1.x/7.1.x, SunOS 5.6 sparc).
Virtualization: IBM PowerVM (+ VIOS); OpenStack; RHEV/oVirt; KVM; VMware, some MS Hyper-V experience.
Programming: Bash, Perl, Java, SQL (MySQL, Oracle), HTML, JavaScript.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko