Balič - manipulant, v sklade aj s ubytovaním

07.08.2020 BLADE P.S., s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Senec
Typ pracovnej ponuky: Balič, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,33 EUR/hod.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Základná zložka mzdy 580 brutto + 50 € netto dochádzkový bonus
- Priemerný zárobok od 700 € netto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie, prebaľovanie a vychystávanie tovaru, pomocné práce v sklade.
Vykladanie a nakladanie tovaru, manipulácia s tovarom, práca v sklade.

Iné výhody:

- Práca vhodná pre ženy, mužov
- UBYTOVANIE V PRÍPADE POTREBY VIEME ZABEZPEĆIŤ
- Pracuje sa 12 hodín
- Nadčasy ohlásené vopred (príplatok za nadčas + stravný lístok navyše pri odpracovaní 12 hod. zmeny)

- Práca v serióznej a stabilnej spoločnosti
- Gastro-lístky v hodnote 3,83 €
- Týždenné zálohy
- Dochádzkový bonus - 50 €
- BONUS za odporučenie známeho

Doprava do práce zabezpečená:
Tomášikovo, Dolné Saliby, Horné Saliby, Košúty, Čierny Brod, Matúškovo, Mostová, Vozokany, Diakovce, Šaľa, Tureň, Kráľová pri Senci, Hrubá Borša, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Galanta, Dolná Streda, Sereď, Šoporňa, Šintava.

Informácie pre uchádzača:

Platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Pre Vodičov VZV
VZV preukaz Tr.:I, II, Druh: A, D, E, W1, (prax minimálne 1 rok).

V prípade neplatného VZV preukazu vieme obnoviť.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Pracovná spoločnosť

Oblasť pôsobenia:

Baliace činnosti

Adresa:

BLADE P.S., s. r. o.
Čučmianska 1686/21
Rožňava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Blade P.S.
Čučmianska 1686/21, Rožňava, 04801, Slovenská republika
Tel: +421907943313