Balič - manipulant, v sklade aj s ubytovaním

24.02.2020 BLADE P.S., s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Senec
Typ pracovnej ponuky: Balič, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,33 EUR/hod.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Základná zložka mzdy 580 brutto + 50€ netto dochádzkový bonus
- Priemerný zárobok od 700 € netto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie, prebaľovanie a vychystávanie tovaru, pomocné práce v sklade
Vykladanie a nakladanie tovaru, manipulácia s tovarom, práca v sklade,

Iné výhody:

- Práca vhodná pre ženy, mužov
- UBYTOVANIE V PRÍPADE POTREBY VIEME ZABEZPEĆIŤ
- Pracuje sa 12 hodín
- Nadčasy ohlásené vopred (príplatok za nadčas + stravný lístok navyše pri odpracovaní 12 hod.zmeny)

- Práca v serióznej a stabilnej spoločnosti
- Gastro-lístky v hodnote 3,83€
- Týždenné zálohy
- Dochádzkový bonus- 50€
- BONUS za odporučenie známeho

Doprava do práce zabezpečená:
Jahodná, Tomášikovo, Dolné Saliby, Horné Saliby, Košúty, Čierny Brod, Matúškovo, Mostová, Vozokany, Diakovce, Šaľa, ,
Tureň, Kráľová pri Senci, Hrubá Borša, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Galanta, Dolná Streda, Sereď, Šoporňa, Šintava.

Informácie pre uchádzača:

Platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Pre Vodičov VZV
VZV preukaz Tr.:I, II, Druh: A, D, E, W1, (prax minimálne 1 rok).
V prípade neplatného VZV preukazu vieme obnoviť.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno