startgroup

Interný tréner

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava - DNV

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta zaoberajúceho sa automobilovým priemyslom hľadáme interného trénera, kt. úlohy budú
Výberový proces MOD zamestnancov
Zabezpečovanie teoretických školení pre MOD zamestnancov (vstupné školenia)
Validácia teoretických a praktických zručností MOD pracovníkov v súlade s platnými internými predpismi
Mesačná kontrola rotácie, multivalencie v jednotlivých ACT tímoch
Účasť na procese zlepšovania
Zvyšovanie efektivity procesu zaškoľovania a predchádzanie kvalitatívnych chýb z dôvodu nedostatočného zaškolenia MOD
Dodržiavanie miestnych predpisov BOZP
Participácia na tvorbe katalógov chýb, resp. katalógov škodových udalostí a validácia ich aktuálnosti

Ponúkaný plat

1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Spoľahlivosť
Flexibilnosť
Dochvíľnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

stredoškolské vzdelanie s maturitou
ovládanie MS Word a MS Excel na pokročilej úrovni