Elektrikár

16.01.2019 SELECTRA s.r.o.
Miesto práce: Slovensko primárne (Česko/Rakúsko)
Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 8 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Elektroinštalačné práce
- Inteligentná elektroinštalácia
- Prepojenie silnoprúdových a slaboprúdových inštalácii s inovatývnymi technológiami.
- Čítanie projektovej dokumentácie
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

Ak vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na email V prípade otázok nás kontaktujte na tel. Čísle: 0907 393 563

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

komunikatívnosť
organizovanie a plánovanie práce
Improvizačné spôsobilost
samostatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme elektroinštalačná firma, ktorá svojim klientom ponúka prvotriednu starostlivosť. Zameriavame sa na inteligentnú elektroinštaláciu, prepojenie silnoprúdových a slaboprúdových inštalácii s inovatívnymi technológiami. Našim hlavným cieľom je priniesť zákazníkovi pridanú hodnotu v poskytovaných službách. Ku každému klientovi pristupujeme s maximálne profesionálnym prístupom.

Hlavné činnosti:
Elektroinštalácie
Projektovanie
Smart home
Poradenstvo
Servis

Adresa:

SELECTRA s.r.o.
Tomášikova 3
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

HR Oddelenie
Tomášikova 3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03, Slovenská republika