Elektrikár

06.06.2019 SELECTRA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko primárne (Česko/Rakúsko)
Slovenská republika; Bratislavský kraj, Košický kraj; okres Bratislava, okres Košice; Bratislava, Košice
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 9 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 8

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Elektroinštalačné práce
- Inteligentná elektroinštalácia
- Prepojenie silnoprúdových a slaboprúdových inštalácii s inovatývnymi technológiami.
- Čítanie projektovej dokumentácie
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

Ak vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na info @ selectra.sk. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. Čísle: 0907 393 563

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

komunikatívnosť
organizovanie a plánovanie práce
Improvizačné spôsobilost
samostatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť