Náborár v personálnej agentúre

23.09.2018 Start Group s.r.o Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra, Prešov, Košice
Nitriansky kraj; Košice, Nitra, Prešov
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do interného stavu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu náborár.
Mal by si byť kreatívny, mať proaktívny prístup, komunikatívny, samostatný.
Náplň práce spočíva vo vyhľadávaní kandidátov pre našich klientov.
Pri tejto pozícii je doležité, aby si mohol denne cestovať. Gro pracovneho času je v teréne, medzi ľudmi, minimum času v office.
Musíš byt teda aktívny vodič.
Ak hľadáš aktívnu, dynamickuú rád pracuješ s ľudmi, táto ponuka je pre Teba!
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Iné výhody:
ponúkame stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá na Slovenskom trhu funguje už 20 rokov,
- služobné auto
- služobný note book
- služobný telefón
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vyžadujeme: stredoškolské vzdelanie s maturitou
: skúsnosti z HR sféry
: vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
: samostatnosť, zodpovednosť