Vedúci oddelenia technickej prípravy výroby

21.09.2018 Start Group s.r.o Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame pracovnú príležitosť pre kandidáta na pozíciu Vedúci oddelenia technickej prípravy.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a stabilnú spoločnosť pôsobiacou v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových konštrukcii pre výstavbu priemyselných objektov.

Hlavnou úlohou Vedúceho oddelenia technickej prípravy na tejto pozícii je riadenie, plánovanie a koordinovanie tímu ľudí technického oddeleniav nadväznosti hlavne na plánovanie a koordináciu CNC výroby.
Plánuje a organizuje práce na oddelení s ohľadom na pripravované a realizované zákazky a výrobu, zodpovedá za včasnú prípravu projektov a podkladov do výroby.

Ďalšie typické činnosti, ktorý Vedúci oddelenia vykonáva na tejto pozícii:

- rieši, schvaľuje a odsúhlasuje technické detaily pri príprave a realizácii stavieb
- dopytuje cenové ponuky a technické podklady
- vedie denné operatívne porady oddelenia a prideľuje úlohy
- zúčastňuje sa na týždenných poradách s ostatnými oddeleniami
- zúčastňuje sa obchodných rokovaní
- komunikuje s projektantmi, investormi a ostatnými pracovníkmi oddelení

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme šikovného kandidáta so strojárskym alebo stavebným zameraním, ktorý má skúsenosť s riadením tímu ľudí.

Hľadáme človeka, ktorý:

• sa vie dobre orientovať v technickej, projektovej a výrobnej dokumentácii
• ovláda prácu v programe AutoCAD na pokročilej úrovni
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• má schopnosť viesť obchodné rokovania aj na úrovni riešenia technických detailov

Plat uvedený pri pracovnej pozícii predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient pri výbere kandidátov zohľadní získané skúsenosti a odbornosť, na základe ktorých vie ponúknuť mzdu vo výške 1500- 2000eur mesačne.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1500 EUR
Iné výhody:
• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej a dobre prosperujúcej spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• finančná provízia z uzatvorených obchodov
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
• rôzne firemné akcie a celý rad ďalších benefitov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky pre obsadenie pracovnej pozície zašlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
SŠ/ VŠ - zameranie stavebného smeru
3 roky praxe v oblasti vedenia tímu ( projektantov, konštruktérov)
Microsoft Office - pokročilý
AutoCAD - pokročilý