Obchodno technický zástupca pre Stredné Slovensko

21.09.2018 Start Group s.r.o Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Obchodno-technický zástupca pre Stredné Slovensko. Práca na živnosť (mandátna zmluva).

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a stabilnú spoločnosť pôsobiacou v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových konštrukcii pre výstavbu priemyselných objektov.

Hlavnou úlohou Obchodno-technického manažéra na tejto pozícii je aktívne vyhľadávanie a budovanie nových obchodných kontaktov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, organizácia obchodných stretnutí. Vypracovávanie cenových ponúk a návrhy zákazníckych riešení na mieru v oblasti objektových konštrukcií, priemyselných hál a iných. Nevyhnutnou súčasťou práce na tejto pozícii sú aj administratívne činnosti a zároveň neoddeliteľnou súčasťou práce je kontrolovanie uzatvorených obchodných prípadov v spolupráci s obchodno technickým oddelením.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme šikovného kandidáta so strojárskym alebo stavebným zameraním a obchodným duchom, ktorý dokáže zákazníkom na základe ich potrieb a presných špecifikácií, ponúknuť najvýhodnejšie riešenie. Patria k nim nielen stavebné spoločnosti ale aj konečný investori.

Hľadáme človeka, ktorý:
- má obchodného ducha a pohyboval sa v stavebnom alebo strojárskom odvetví
- sa vie orientovať v technickej, projektovej a výrobnej dokumentácii
- ovláda prácu v programe AutoCAD na základnej úrovni
- vie poskytnúť technické poradenstvo pre zákazníkov

Plat uvedený pri pracovnej pozícii predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient ponúka na tejto pracovnej pozícii výkonnostné kvartálne odmeny.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Iné výhody:
• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej a dobre prosperujúcej spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• finančná provízia z uzatvorených obchodov
• kvartálne výkonnostné prémie
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší
V prípade,že Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky pre obsadenie pozície, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
SŠ/VŠ- stavebného alebo strojárskeho smeru
3 ročná prax v oblasti obchodu ( stavbárska alebo strojárska oblasť)
ochota pracovať na živnosť ( mandátna zmluva)