startgroup

Finančný kontrolór- analytik pre výrobnú spoločnosť

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj
Nová Baňa

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti výroby, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Finančný kontrolór.

Pracovnou náplňou Finančného kontrolóra na tejto pozícii je tvorba finančných plánov, výdavkov a príjmov spoločnosti a ich porovnávanie s reálnym stavom. Súčasťou jeho práce je aj analýza a vyhodnocovanie výkonnosti, vytváranie reportov a analýz k nákladom a produktivite na mesačnej báze.

Ďalšie typické činnosti, ktoré vykonáva Finančný kontrolór na tejto pozícii, sú:

- mesačný a kvartálny reporting pre materskú spoločnosť a pre partnerov
- analýza rozpočtových odchýliek a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí
- spracovanie ad hoc reportov a finančných analýz
- spolupráca pri tvorbe interných procesov a smerníc či nastavovaní nových procesov
- podpora finančného riaditeľa pri riešení úloh

Pri svojej práci kooperuje s kontrolórmi materskej spoločnosti ,s účtovným oddelením, výrobným riaditeľom a oddelením HR v závislosti od činností, ktoré v daný deň vykonáva resp. na akom projekte pracuje.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý je hlavne dobrým odborníkom v oblasti účtovníctva, daňových predpisoch, ekonomických analýzach , finančnom plánovaní, a má ambíciu kariérne sa posúvať ďalej.Výhodou je skúsenosť s vedením tímu.

Hľadáme človeka, ktorý:

- má rád výzvy, zaujímavú a perspektívnu prácu
- bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svojho nadriadeného ale aj tím spolupracovníkov
- je schopný prijímať rozhodnutia a niesť za ne zodpovednosť
- je orientovaný na výsledok a má proaktívny prístup k práci
- dokáže plynule komunikovať v anglickom jazyku

Plat uvedený pri pracovnej pozícii predstavuje minimum, ktoré je záujemcom o pracovnú pozíciu ponúknuté. Náš klient zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Ponúkaný plat

1800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• kompletné zaškolenie
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• veľká možnosť realizácie
• ďalšie benefity.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade,že spĺňate požiadavky na obsadenie pracovnej pozície pošlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vysokoškolské vzdelanie- ekonomický smer
Podvojné účtovníctvo- pokročilá úroveň
Anglický jazyk - aktívne, slovom aj písmom