Technický koordinátor - správca zariadenia do Trnavy

10.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Koordinátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 906 EUR
1082€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečenie menších opráv výrobných zariadení
- udržiavanie plynulosti chodu výroby
- zúšastnenie sa na zabezpečení spoľahlivost zariadení
- navrhovanie zmien a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- pravidelné hlásenie poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
- dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov
- koordinovanie a školenie tímu cca 5 - 7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovanie ich spôsobilosti
- zaškolovanie ľudí na pracovné posty
- zásobovanie dostatku dielcov na poste
- vykonávanie údržby 1.stupňa
- zabezpečenie potreby svojho pracovného tímu ( objednávanie OOPP), riešenie nedostatkov

Iné výhody:

- adekvátne finančné ohodnotenie (943 - 1032€)
- 13.plat vyplácaný 2x ročne
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- kariérny rast
- ubytovanie 1. mesiac ZADARMO

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- SŠ vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
- znalosť Excel, Word
- čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
- záujem o robotiku a automatizáciu
- riadacie a koordinačné schopnosti
- Vyhláška č.718/2002, alebo Vyhláška č.508/2009 § 21, prípadne § 22
- technické a logické myslenie
- ochota pracovať v 3 - zmennom režime

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie