Manipulačný pracovník pri Trnave. Práca na 3 zmeny, nie automobilový priemysel. Priemerný mesačný plat cca 830 € v hrubom. Doprava z Trnavy do závodu

25.09.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Trnavský kraj; Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Priemerný mesačný plat cca 830 € v hrubom.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na 3 zmeny (7,5 hod. pracovný čas)
- montáž komponentov na vylisovaný výrobok
- vizuálna kontrola výrobkov
- obsluha vstrekolisu
- balenie výrobkov

Mzdové podmienky:
- priemerný mesačný plat 830 € brutto
- základná mesačná mzda 650 € brutto
- nočný príplatok nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky
- bonusy do 150 € brutto mesačne

Iné výhody:

- nástup bez testovania a prehliadky závodu (pohovor v agentúre)
- doprava z Trnavy priamo pred závod zadarmo
- možný kariérny rast
- prestup do kmeňa
- nejedná sa o automobilový priemysel

Iné znalosti:

neuvedené

- manuálna zručnosť - jemná motorika
- dobrý zrak
(práca s malými komponentami)
- ochota pracovať na zmeny a v noci
- ochota pracovať nadčas
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť vykonávať pracovné úkony podľa predpísaných inštrukcií v stanovenom čase a kvalite

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno