Nenáročná brigáda v tlačiarni

10.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pekná cesta
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
3,50€/hod v hrubom + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce sú pomocné práce v tlačiarni s týždenným vyplácaním

Zmeny:
pondelok - piatok: nočná zmena 18:00-6:00 - mzda 46,46 € v hrubom (za celú zmenu)
sobota - denná zmena 6:00 - 18:00 - mzda 48,19 € v hrubom (za celú zmenu)
sobota - nočná zmena 18:00 - 6:00 - mzda 54,40 € v hrubom (za celú zmenu)
nedeľa - denná zmena 6:00 - 18:00 - mzda 56,12 € v hrubom (za celú zmenu)
nedeľa - nočná zmena 18:00 - 6:00 - mzda 62,33 € v hrubom (za celú zmenu)

Možnosť výberu zmien.

- zodpovednosť
- flexibilita
- pracovitosť

V prípade záujmu nám zasielajte životopisy. Kvôli bližším informáciám nás môžete kontaktovať od 8:30 do 16:00 každý pracovný deň.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno