Kontrolór kvality

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vstupná a výstupná vizuálna i rozmerová kontrola súčiastok po obrábaní
  • Kontrola detailov od externých dodávateľov
  • Čítanie výkresov a sprievodných kariet zákazky
  • Protokolovanie a zhodnocovanie vzoriek, záznamy z kontrol
  • Indikácie materiálových a výrobných chýb
  • Spolupráca pri auditovaní procesov
  • Manipulácia so žeriavom, paletovým vozíkom, prípadne manipulačným vozíkom
  • Podpora a spolupráca s inými oddeleniami
Benefity a ďalšie výhody:
  • mesačná hrubá mzda pozostáva z : Fixná časť 850 € + Variabilná časť 170 € brutto
  • doprava do práce a z práce bezplatne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, nočná zmena, práca vo sviatok,...
  • po skúšobnej dobe odmena za kvalitu a plnenie stanovených noriem
  • stravná jednotka 3,60 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Požadovaná prax s kontrolou kvality na obrábaní minimálne jeden rok.
  • Skúsenosť s prácou s meradlami s mikrometrickou skrutkou podmienkou
  • Čítanie technickej dokumentácie podmienkou.
  • Skúsenosť s prácou na 3D súradnicovom meracom zariadení výhodou.
  • Skúsenosť s prácou s výškomerom a drsnomerom výhodou.
  • Zmysel pre detail, zodpovednosť, manuálna zručnosť.
  • Zodpovednosť, schopnosť rýchleho porozumenia inštrukcii, spoľahlivosť, ochota pracovať nadčasy.