Brand Champion

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za plánovanie eventov na území SR a ich exekúciu
  • identifikácia ťaziskových a relevantných príležitostí
  • úzka spolupráca s marketingovým oddelením
  • definovanie cieľov akcie a vyjednanie podmienok
  • pravidelná komunikácia s agentúrami (zadanie, priebežná kontrola, exekúcia,...)
  • vyhodnotenie jednotlivých akcií
  • podpora značky v rámci marketingových aktivít na SR
  • spolupráca s obchodným oddelením (identifikácia relevatných príležitostí/miest, definícia podmienok a očakávaní)
  • koordinácia komunikácie a vzťahov s externými dodávateľmi (eventy, PR,...)
  • pravidelný reporting nadriadenému
  • monitoring konkurencie a potrieb na trhu
  • zodpovednosť za zverený rozpočet
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná garantovaná mzda 1450€ eur/mesiac brutto
  • konečná odmena sa odvíja od skúseností a seniority uchádzača
  • možnosť rozvíjať svoje skúsenosti v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • veľká miera samostatnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • predchádzajúca skúsenosť s oblasti marketingu, brand managementu alebo event managementu podmienkou (minimálne 2 roky)
  • Aktívne využívanie anglického jazyka (úroveň B2)
  • zodpovednosť, samostatnosť a výborný time-management
  • výborné komunikačné schopnosti
  • predchádzajúca skúsenosť s koordináciou externých agentúr
  • vodičský preukaz skupiny B