Obchodný zástupca (technická oblasť)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • akvizícia nových zákazníkov, pracovných príležitostí (Západné Slovensko)
  • starostlivosť o zákazníkov, udržiavanie vybudovaných vzťahov
  • pravidelný kontakt s klientami
  • organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
  • prezentácia portfólia produktov
  • analýza zákazníckych potrieb
  • monitorovanie trhu
  • vytváranie obchodných ponúk
  • pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 1400€
  • služobný automobil, mobilný telefón. notebook
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • medzinárodné prostredie
  • možnosť home office
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • vyžívanie anglického jazyka na úrovni B2
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu (2 roky)
  • skúsenosti s predajom v technickej oblasti výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B (aktívny šofér)
  • vynikajúce komunikačné schopnosti, obchodná dravosť
  • proaktívny a zodpovedný prístup