startgroup

Elektrikár/obsluha výrobného zariadenia, nástup IHNEĎ priamo v Trnave

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Obsluha rezacieho stroja na základe rezného plánu
- Kontrola kvality rezania
- Koordinácia procesných činností a dodávky materiálu na rezacej linke
- Údržba stroja
- Zodpovednosť za vedenie evidencie o pílení EPS blokov a dosiek

Ponúkaný plat

1020 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis na adresu : jbendova@startgroup.sk.
Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- organizačné schopnosti
- skúsenosť s vedením menšieho pracovného tímu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 22
- Obsluha technických zariadení s praxou 2 roky
- VZV oprávnenie výhodou
- Ochota pracovať na zmeny