Viete navrhnúť finančný či business proces od A po Z ? Tak hľadáme práve Vás - Procesného experta! Pošlite nám Váš životopis !

22.08.2019 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1700 €/btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Čo bude Vašou úlohou ?
• navrhovať kroky finančných/business procesov od A po Z pri zmene či dopĺňaní služieb alebo produktového portfólia pre zákazníkov
• analyzovať a prinášať optimalizácie už existujúcich procesov
• zabezpečiť zníženie času, chybovosti a nákladov na vykonávanie procesov
• vytvárať akčné plány na implementáciu zmien v existujúcich procesoch (monitorovanie priebehu a vyhodnocovať výsledkov)
• úzka spolupráca s metodikom, ktorý zabezpečí tvorbu procesnej dokumentácie
• kontrolovať dodržiavanie stratégie a postupov metodického a procesného riadenia spoločnosti

Iné výhody:

Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I./II. stupeň
Zameranie štúdia:
ekonomické
Cudzie jazyky:
AJ - aktívne
Vodičský preukaz:
skupina B
Prax:
3 roky

Ak sa viete nadchnúť pre finančné či business procesy a navrhnúť skvelý plán ako Procesný špecialista môžete využiť svoju šancu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

• anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni (B2)
• skúsenosti s procesným nástrojom// rozumieť procesnej terminológií
• znalosť programov balíčka Microsoft (Excel, Visio, Outlook, Word)
• zápal a chuť sa vzdelávať v oblasti finančných resp. business procesov