custom-banner

Transportná ochrana vozidiel - Bratislava - Devínska Nová Ves

18.09.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 7 EUR
- plný úväzok 700€ - 800€ NETTO, základná zložka mzdy 580€ brutto
- živnosť 6,5€ / hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na úseku transportnej ochrany vozidiel zabezpečujeme:
- ochranu vozidiel pomocou lepenie ochranných autofólií a aplikovania ochranných doplnkových prvkov

Iné výhody:

- práca na pracovnú zmluvu na dobu neurčitú alebo živnosť
- istota dlhodobej spolupráce a stabilného príjmu pre zamestnancov ale aj živnostníkov
- v prípade potreby zabezpečené ubytovanie priamo v Bratislave
- zabezpečený pracovný odev
- v prípade potreby možnosť pravidelných záloh do prvej výplaty
- výhodná pracovná zmluva v prípade exekúcií
- možnosť čerpania náhradného voľna = 2 dni
- možnosť výmeny zmien
- možnosť odpracovať hodiny nad rámec základného fondu pracovného času

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- zmysel pre tímovú prácu