Zárabaj 1000€ a viac! Operátor/ka výroby, nenáročná práca v Bratislave s ubytovaním

09.07.2018 KŠX - DELTA, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava, Devínska Nová Ves
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 810 EUR
810,- ( + dochádzkový bonus 100,- €, + nefajčiarsky bonus 10,- €, + príplatky v súlade ZP )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš prácu, kde nebudeš makať na montážnych linkách?
Už ťa nebaví plniť nesplniteľné normy?
Ak áno, hľadáme práve TEBA!
Práca je vhodná pre ženy a mužov!!!
Ponúkame prácu pri výrobe komponentov pre automotive, výroba častí interiérov pre luxusné autuomobily (clony do áut, vnútorné stropy a pod.).
Práca s kožou, koženkou a textíliou.
Práca spočíva vo vkladaní prevažne plastových komponentov do stroja a následne vybratie hotového výrobku.
Žiadne montážne linky a pásy, práca na stabilnom pracovisku - robotizované pracoviská.
Dôraz sa kladie predovšetkým na kvalitu - dôležitá je hlavne precíznosť.
Práca v 2, 3 a 4 zmennej prevádzke!

Iné výhody:

*nad 50km zabezpečené a hradené ubytovanie (vhodné aj pre páry)
*možnosť zárobku 1000,-€ a viac
*pracovný odev (topánky, montérky, tričká...)
*výhodné platové podmienky
*stravné listky v hodnote 4,5€ (1,2€ hradí zamestnanec)
*možnosť príspevku na dopravu
*v prípade vlastného ubytovania možnosť príspevku do výšky 180€
*možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy)
*poskytnutie vitamínových balíčkov
*vianočný prezenčný balík
*nepeňažný dar za lojalitu
*bezplatný celoročný jazykový kurz anglického, nemeckého alebo španielskeho jazyka
*bonusy
*koordinátor
*ostatné benefity dohodou

Informácie pre uchádzača:

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno