#TsmeMy

    Junior IT Developer OSS (vhodné aj pre absolventa)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava, Košice
    BA alebo KE

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho IT tímu hľadáme šikovného a samostatného kolegu- programátora, ktorý sa rád učí novému a nebojí sa výziev.

    A čo bude Tvojou náplňou práce?

    - analyzovať, konfigurovať a implementovať zmeny do zverených IT aplikácií
    - spolupracovať pri identifikácii a riešení problémov s ostatnými zložkami spoločnosti
    - poskytovať L3 podporu, identifikovať problémy, eskalovať a vykonávať opatrenia na ich odstraňovanie
    - vytvárať dokumentáciu postupov a spolupracovať na vzdelávacích aktivitách
    - navrhovať optimalizácie a procesné zlepšenia
    - vypracovávať reporty a poskytovať požadované údaje zo zverených systémov

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Java

    Všeobecne požadované znalosti

    - pokročilá znalosť programovania v Java
    - znalosť Oracle DB-PLSQL a Toad for SQL Server
    Výhodou:
    - SQL Developer, Active Directory , LDAP a Single SignOn (SSO)
    - Znalosť High Availability riešení
    - Prehľad v IT architektúre
    - Základný prehľad o architektúre mobilných aplikácií
    - Znalosť Tomcat, Apache, skúsenosti s monitorovacími nástrojmi ako používateľ
    - Skúsenosti s nástrojmi SOAP UI, HPSD
    Osobnostné predpoklady:
    - Analytické myslenie, ochota učiť sa
    - Tímový hráč, pokojná povaha pri riešení incidentov
    - Schopnosť včasnej eskalácie problémov a proaktivita
    - Vysoká miera zodpovednosti,
    - Vytrvalosť a flexibilita

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!