Administrativný pracovník na kratší pracovný čas

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Partizánska 3919, 058 01, Poprad, Slovensko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    550 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.7.2018

Chcete získať stabilné pracovné miesto a rozvíjať svoje schopnosti? Spoločnosť Hair-vision s európskou distribúciou austrálskej značky Seamless1 hľadá do svojho tímu pracovníka/čku na administratívu. Pracovný pomer je na kratší pracovný čas.

Hlavnou náplňou práce:
- spracovanie objednávok
- komunikácia so slovenskými aj zahraničnými zákazníkmi
- príprava objednávok k expedícii
- komunikácia s kuriérskymi spoločnosťami
- riešenie reklamácii a nezrovnalostí
- skladové hospodárstvo
- komunikácia s obchodnými zástupcami
- spolupráca pri tvorbe marketingovej stratégie podniku

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovný pomer na kratší pracovný čas 9:00-15:00
- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- kompletné vstupné školenie
- stravné lístky
- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- množstvo zamestnaneckých zliav na kozmetické a kadernícke výrobky
- mobilný telefón aj na súkromné účely

Všeobecne požadované znalosti:

Uchádzač o danú pozíciu by mal byť komunikatívny, spoľahlivý a motivovaný učiť sa nové vedomosti. Mal by mať záujem o prácu v kozmetickom a kaderníckom priemysle.

Skúsenosti:
- komunikácia so zákazníkmi výhodou
- znalosť fakturačných programov výhodou
- znalosť programu OMEGA výhodou
- ovládanie MS OFFICE (Word, PowerPoint, Outlook, Excel )
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorý nám zašlú profesionálne CV a budú spĺňať podmienky na výkon práce

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B