Operátor výroby v automobilovom priemysle

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
práca na hlavný pracovný pomer výroba palivového systému- ohýbanie plastových dielov kontrola výrobkov práca v 3 zmennej prevádzke manuálne a kontrolné práce podľa stanovených postupov
Benefity a ďalšie výhody:
hrubá mzda 3,54 €/hod príplatky: nočné 0,55€/hod, popoludňajšie 0,20€/hod nadčas 30% zo základnej mzdy sobota 50% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe mimoriadna a motivačná odmena do 180€ mesačne
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
manuálna zručnosť výborný zdravotný stav ochota pracovať na smeny- vrátane nočných smien schopnosť porozumieť a pracovať podľa popisu pracovného postupu spoľahlivosť, zodpovednosť,chuť pracovať