Sandwich Artist pre prevádzku Subway®

05.12.2018 ZALKS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik, Čašník, Pekár, Pokladník, Pomocná sila v kuchyni, Pracovník rýchleho občerstvenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

STAŇ SA ČLENOM ZAUJÍMAVÉHO TÍMU
a vyskúšaj prácu v úspešnom franchisovom reťazci SUBWAY® pre pripravovanú novú prevádzku

- príprava a predaj sendvičov, wrapov a šalátov, komunikácia so zákazníkmi

- práca v mladom, dynamickom a veselom kolektíve
- časová flexibilita (možnosť plánovať zmeny podľa vlastných časových možností-- ideálne pre študentov a mamičky na materskej)
- možnosť profesijného a mzdového rastu
- odmeny za splnenie plánu
- zamestnanecké zľavy

- ústretovosť, orientácia na zákazníka a flexibilita
- dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, lojalita
- spoľahlivosť, čistý register trestov
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou
- odvaha - všetko potrebné Vás naučíme

Iné výhody:

- stabilná a dlhodobá brigáda
- využite túto možnosť a staňte sa členom najrýchlejšie rozvíjajúcej sa siete rýchleho občerstvenia na svete

Termín nástupu bude individuálne dohodnutý s každým uchádzačom.

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Serióznych uchádzačov žiadame o zaslanie životopisu e-mailom:

zalkssro @ gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno