#TsmeMy

    Špecialista logistiky

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - monitorovať, vykonávať a kontrolovať logistiku obchodného tovaru, zariadení pre technológie a business riešenia (vrátane obstarávania) počas celého životného cyklu produktu (najmä reverzné toky tovaru)
    - reporting stavu zásob
    - kontrolovať evidenciu zásob (vrátane definície minimálnej zásoby tovaru) a súvisiace procesy s dopadom na finančné vykazovanie
    - kontrolovať a koordinovať logistického partnera za účelom riadenia procesu triedenia vráteného tovaru z predajnej siete a siete technikov
    - monitoring toku zásob, riadenie disponibilnej zásoby repasovného tovaru podľa aktuálneho dopytu
    - komunikácia s dodávateľmi repasačných služieb
    - kontrola a monitoring výkonnosti a kvality dodaných služieb, fakturácia s ohľadom na dodržiavanie stanoveného finančného plnenia
    - vykonávať, monitorovať a implementovať aktualizáciu dát a informácií v interných a externých systémoch
    - koordinovať, vykonávať, a vyhodnocovať mimoriadne a koncoročné inventúry.- pripravovať podklady pre účtovníctvo a audit v oblasti logistických operácií (fakturácia)
    - zúčastňovať sa na interných projektoch spoločnosti, poskytovať metodickú podporu a implementovať pracovné postupy a smernice vo zverenej oblasti
    - vykonávať odpredaj obchodného tovaru, koordinovať likvidáciu nepotrebných zásob tovaru, nepotrebného vybavenia na sklade a zariadenia stiahnutého zo siete
    - metodicky riadiť partnera pre logistiku, vlastné predajne a partnerské predajne v oblasti logistických procesov, evidencie zásob a inventarizácie
    - monitorovať a vykonávať zmluvy a zmluvné podmienky
    - miesto je na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    : orientácia na detail, analytické myslenie
    : prax v oblastiach logistika/obchod/marketing/ účtovníctvo aspoň 3 roky
    : MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!