startgroup

Nastavovač vstrekolisovacích strojov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Nastavovač vstrekolisovacích strojov.

Našim klientom je úspešná, stabilná a neustále sa rozvíjajúcu holdingová spoločnosť zaoberajúca sa výrobou železničných modelov pre zberateľov z celého sveta.

Hľadáme Nastavovača vstrekolisovacích strojov, ktorý je ochotný absolvovať školiaci proces v Rakúskej republike (1 – 3 mesiace v závislosti od manuálnej zručnosti). Školiaci proces prebieha od pondelka do piatku v zahraničnej pobočke spoločnosti. Náš klient úspešnému kandidátovi poskytne plne hradené ubytovanie, dopravu a samozrejme v zmysle zákona preplácanie diét.

Po úspešnom absolvovaní školiaceho procesu Nastavovač na tejto pozícii zabezpečuje výrobu plastových výliskov v požadovanej kvalite podľa denného plánu v trojzmennej prevádzke.

Prevažná časť jeho práce spočíva v nastavení a modifikovaní vstrekovacích parametrov podľa predpísanej dokumentácie a požiadaviek na vizuálnu, technologickú a mechanickú kvalitu výrobkov. Jeho práca spočíva vo výmene foriem, obsluhe žeriava a doplnkových zariadení. Jeho úlohou je aj starostlivosť o zverené zariadenia.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného kandidáta, ktorý vie obsluhovať stroje typu Boy, Ferromatic, prípadne Arburg. Teda všetci tí, ktorí sú technického zmýšľania, aspoň trochu manuálne zruční, a ktorí hľadajú dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti, kde vládne príjemná a otvorená firemná kultúra. Náš klient úspešnému kandidátovi v rámci adaptácie poskytne všetky potrebné školenia, vrátane školenia na získanie odbornej spôsobilosti pre obsluhu elektrického vysokozdvižného vozíka a tiež aj viazačského preukazu.

Vybraný kandidát nebude zamestnancom našej personálnej agentúry, ale bude prijatý do riadneho pracovného pomeru na dobu neurčitú do spoločnosti nášho klienta.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• výplatné termíny načas
• zabezpečené stravovanie priamo v spoločnosti nad rámec zákona
• zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie a ochranné prostriedky
• zabezpečená mestská doprava do spoločnosti
• preplácaný taxík na nočnú zmenu
• rôzne firemné teambuildingové akcie
• 13. plat
• 100% vianočný príspevok
• príspevok na športové podujatia
• zabezpečený nemecký jazykový kurz
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou