Administratívna pracovníčka, fakturantka

22.06.2018 Hexotech s.r.o.
Miesto práce: Kolárovo, Kostolné námestie 11
Komárno
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Fakturant
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Bližšie platobné podmienky sa dohodnú na osobnom pohovore.

Rozmedzie je od 600 - 1000 eur
Termín nástupu do práce: od 1.7.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 22.6.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie obchodnej administratívy
- pokladňa
- vystavovanie faktúr
- evidencia vozidiel
- komunikácia s úradmi (banka, poisťovne ...)
- vybavovanie potrebných záležitostí firmy
- evidencia dochádzky zamestnancov
- príprava mesačných podkladov pre účtovníctvo
- vedenie evidencie písomností a dát v informačnom systéme spoločnosti

Iné výhody:

- možnosť zamestnania v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- kariérny rast
- služobný telefón
- stravné lístky

Životopisy zasielajte e-mailom na ekonom @ hexotech.sk. Z dôvodu časovej tiesni budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Zz. o ochrane osobných údajov.

Iné znalosti:

neuvedené

- pozitívne naladený s príjemným vystupovaním
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- dobré ovládanie PC (excel,word, outlook)
- prax v administratíve a fakturácii vítaná
- slovenský jazyk - aktívne
- maďarský jazyk - výhodou
- anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poslaním spoločnosti Hexotech s.r.o. je zaistenie podpory energetických stavieb podľa požiadaviek zákazníkov a to od spracovania technického riešenia, cez projektovú dokumentáciu, výrobu a dodávku, až po realizáciu zákazky na mieste, s ohľadom na špecifiká miestneho trhu, uvedenia do prevádzky a zaškolenia obsluhy, vrátane následnej údržby. Spoločnosť poskytuje komplexné služby pri projektovaní v obore elektro v SR aj v zahraničí - od štúdie cez projekt pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie po realizačný projekt.

Oblasť pôsobenia:

Elektrotechnický priemysel

Adresa:

Hexotech s.r.o.
Podhájska 37 zobraziť na mape
Kolárovo
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Linda Szőcs
Podhájska 37, Kolárovo, 946 03, Slovenská republika