Čašník/čka do Atmosphera cafe

17.12.2018 SIMTEC, spol. s r.o.
Miesto práce: Rustaveliho 8, Bratislava - Rača
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
3,50h (netto)
po skúšobnej dobe 4,00h plus cca 350 tringelty a 10 eur konzumné na deň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do kaviarne Atmosphera cafe v Rači hľadáme čašníkov na trvalý pracovný pomer, s chuťou pracovať v štýlovej kaviarni a spríjemniť deň zákazníkom.

Tvoja náplň práce bude: - príprava nápojov a jednoduchých snackov
- obsluha zákazníkov
- práca s pokladňou
- udržovanie poriadku

Iné výhody:

- Zaujmavé finančné ohodnotenie
- Baristické školenia
- Práca na zmeny, možnosť prispôsobiť si pracovný čas podľa potreby
- Možnosť prispievať svojími nápadmi do chodu kaviarne
- Preferujeme ľudský a férový prístup na oboch stranách
- Zamestnanecké zľavy

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu: IHNEĎ

- zdravotný preukaz
- kladný vzťah ku kaviarenstvu
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Kaviareň Atmosphera sa nachádza v Bratislave - v Rači. Kaviareň je otvorená šiesty mesiac a do tímu hľadá nových kolegov.

Adresa:

SIMTEC, spol. s r.o.
Rustaveliho 8
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Sýkorová
Rustaveliho 8, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06, Slovenská republika
Tel: 0914322571