Čašník/čka do Atmosphera cafe

25.04.2019 SIMTEC, spol. s r.o.
Miesto práce: Rustaveliho 8, Bratislava - Rača
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Barista, Barman, Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
3,50h (netto), plus percenta z tržby ,cca 350 tringelty a 10 eur konzumné na deň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do štýlovej kaviarne Atmosphera cafe v Rači hľadáme čašníka na trvalý pracovný pomer, brigádnikov s chuťou pracovať v príjemnej kaviarni a spríjemniť tak deň našim zákazníkom.

Náplň práce v pozícií čašníka :
- Otváranie prevádzky z prípravou surovín a zariadení pre deň
- Príprava rôznych typov káv, pravej čokolády a tiež čokoládových nápojov
- Príprava drinkov a miešaných nápojov
- Príprava domácich limonád s fantáziou
- Príprava domácich snackov a croissantov pre zákazníkov / pečenie v automatickej pekárni
- Práca s pokladňou a uzávierka dňa
- Dotváranie príjemenej atmosféry pre našich zákazníkov
Ak máš záujem sám sa podieľať na vytváraní výnimočného prostredia a vytváraní originálnych receptov s tvojimi nápadmi, naváhaj a príď pracovať do štýlovej kaviarne Atmosphera cafe, Rača.

Iné výhody:

- Zaujmavé finančné ohodnotenie
- Baristické školenia
- Práca na zmeny, možnosť prispôsobiť si pracovný čas podľa potreby
- Možnosť prispievať svojími nápadmi do chodu kaviarne
- Preferujeme ľudský a férový prístup na oboch stranách
- Zamestnanecké zľavy

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu: IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

- zdravotný preukaz
- kladný vzťah ku kaviarenstvu a gastronómií
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- zodpovednosťa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť prevádzkuje štýlovú kaviareň Atmosphera cafe od roku 2017.
Nachádza sa v centre MČ Bratislava Rača.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach

Adresa:

SIMTEC, spol. s r.o.
Rustaveliho 8
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika
www.atmosphera.sk

Kontaktné údaje:

Nikola Sýkorová
Rustaveliho 8, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06, Slovenská republika
Tel: 0914322571