Employer Branding Manager (m/w) HR-špecialista so znalosťou digitálneho marketingu a elektronického náboru

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 EUR
    Hrubá mesačná mzda od 2.000,- EUR –, s možnosťou vyššieho príjmu v závislosti od kvalifikácie a skúseností.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.7.2018

Naším klientom je popredná európska spoločnosť, ktorá sa už mnoho rokov vo svojej oblasti zaoberá inovatívnou prácou na medzinárodnej úrovni. Veľký dôraz kladie na rodinnú pracovnú atmosféru, tímového ducha, spokojnosť svojich zamestnancov a spokojnosť zákazníkov.
Vďaka úspešnej expanzii hľadáme na posilnenie tímu v lokalite Komárno motivovaného a dynamického zamestnanca na pozíciu:
Employer Branding Manager (m/w)
HR-špecialista so znalosťou digitálneho marketingu a elektronického náboru
Pracovná náplň:
Vypracovanie silnej Employer Value Proposition a vývoj vhodných komunikačných a kampaňových konceptov zameraných na inšpiráciu talentov
Identifikácia ciel'ovej skupiny a vytvorenie vhodného obsahu (obraz / text / video) na príslušné online a offline kanály určené k identifikácii talentov
Podrobné plánovanie, organizácia a realizácia inovatívnych výberových konaní s ciel'om presvedčiť potenciálnych uchádzačov
Proaktívne budovanie vzťahov s inštitúciami (napr. s univerzitami alebo externými zdrojmi talentov), s ciel'om vybudovať vlastný talentový zdroj
Pravidelné meranie výkonnosti na základe definovaných ukazovateľov, v záujme neustáleho rozvoja činností

Benefity a ďalšie výhody:

Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s bohatou tradíciou na trhu
Obsiahle zaškolenie, pravidelné vzdelávanie a dodatočné benefity
Rozmanitá náplň práce s vysokou mierou zodpovednosti

Informácie pre uchádzača:

Komunikácia je Vašou silnou stránku - Employer Branding je Vašou vášňou!
Dokážete motivovať a inšpirovať ostatných a vhodne s nimi komunikovať? Ste proaktívny sieťový partner, ste aktívny na akýchkol'vek kanáloch a máte pod dozorom každý míľnik projektu?
Pokial' Vás inovatívne nápady inšpirujú a ich pretavenie do zamestnávateľských aktivít máte v malíčku, tak sa potešíme Vášmu životopisu a motivačnému listu (s uvedením referenčnej značky 69.753K) cez portál ISG-Karriereportal, alebo na e-mailovú adresu: bewerbung.blanck @ isg.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Ukončené vysokoškolské vzdelanie (vysoká škola, univerzita) so zameraním na l'udské zdroje, marketing, digitálne médiá, alebo tomu zodpovedajúce školenia
Relevantná pracovná skúsenosť najmä v oblasti personálneho marketingu, E-Recruiting, Online Talent Search
Vysoká afinita k sociálnym médiám, digitálnym médiám, trhovým trendom a novým technológiám
Silný inovatívny duch a odvaha skúšať nové veci
Zmysel pre najnovšie trendy v oblasti Employer Branding
Výborné jazykové znalosti - nemčina a dobré jazykové znalosti angličtiny , akýkol'vek ďalší cudzí jazyk je výhodou
Schopnosť presadiť sa, organizačný talent a tímový duch

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B