startgroup

Práca len na 2 zmeny, bez nočnej práce s nástupom IHNEĎ

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Logistický park Zavar

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- máme pre Vás dlhodobú a stabilnú prácu bez nočných zmien v príjemnom a nehlučnom prostredí;
- pracuje sa v sede (skladanie, lepenie, skrutokovanie malých súčiastok) alebo v stoji (montáž väčších komponentov);
- všetko Vás naučíme, nejde o pásovú výrobu;
- striedanie zmien; týždeň ranná (od 06:00 do 14:00 hod.);/týždeň poobedná (od 14:00 do 22:00 hod.);
- práca vhodná pre ženy i mužov, s nástupom IHNEĎ
- miesto výkonu práce : Logistický park ZAVAR

Ponúkaný plat

515 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade záujmu, pošlite nám emailom životopis na adresu : jbendova@stargroup.sk alebo nás kontaktujte na čísle 0903 737 597.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- benefity : stravné lístky za každú odpracovanú zmenu; bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- chuť pracovať
- zodpovednosť a seriózny prístup k práci
- nástup možný ihneď
- podmienkou : čistý register trestov