Ponuka práce v Lozorne. Ubytovanie zabezpečené. Výroa sedadiel do áut, zaujímavá mzda, bonusy + 13. plat.

25.09.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Ilava, Komárno, Krupina, Levice, Lučenec, Myjava, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Poltár, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Šaľa, Topoľčany, Trenčín, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod

4,40€/h + prémie do výšky 90€ + príplatky do výšky 150€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca pri výrobe autosedadiel,
- montáž plastových dielov,
- 2 alebo 4 zmenná prevádzka, 8 hod. zmeny
- práca vhodná najmä pre mužov

Iné výhody:

- Ubytovanie zabezpečené,
- Doprava zabezpečená.
- Vyplácanie záloh v týždenných intervaloch,
- Po troch mesiacoch výrazné zvýšenie platu,
- 13. plat,
- SL v hodnote 4,00€,
- príspevok v prípade vlastného ubytovania.

- 13. plat,

Iné znalosti:

neuvedené

- záujem o dlhodobú prácu,
- manuálne zručný,
- dobrá fyzická kondícia (práca v stoji)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno