Skladník s VZV priamo v Žiline! Mzda od 890€ v hrubom!

19.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR
Základná mzda 4,23€/hod. brutto + bonusy a príplatky
príplatky nad rámec zákona:
nadčasy - 50%, nočné zmeny
BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
stravné lístky v hodnote 4,00€
ZAŠKOLENIE zamestnancov,
práca v centre Žiliny-skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice)
možnosť prechodu do kmeňa
zabezpečená pracovná obuv a odev
starostlivosť koordinátora
Priemerná mzda 890-940€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a výdaj tovaru - kontrola prijatých komponentov na sklad, balenie a odosielanie tovaru zákazníkom-podľa dodacieho listu
- práca s VZV
- zásobovanie liniek
- úzka spolupráca s oddelením logistiky
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
- zodpovednosť za poriadok na sklade a optimalizáciu zásob
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania materiálových zásob
- vyskladňovanie a nakladanie materiálu na kamióny

Iné výhody:

- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie
- profesionálne zaškolenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu email, alebo na bezblatnú infolinku 0800 800 246 (klapka 3). Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
- Preukaz VZV podmienka!
- Pracovitosť
- Zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Pobočka Žilina
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421911115848