Skladník s VZV priamo v Žiline! Mzda od 810€ v hrubom!

14.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 640 EUR
príplatky nad rámec zákona:
nadčasy - 50%, nočné zmeny
BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
stravné lístky v hodnote 4,00€
ZAŠKOLENIE zamestnancov,
práca v centre Žiliny-skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice)
možnosť prechodu do kmeňa
zabezpečená pracovná obuv a odev
starostlivosť koordinátora
Priemerná mzda 810-860€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a výdaj tovaru - kontrola prijatých komponentov na sklad, balenie a odosielanie tovaru zákazníkom-podľa dodacieho listu
- práca s VZV
- zásobovanie liniek
- úzka spolupráca s oddelením logistiky
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
- zodpovednosť za poriadok na sklade a optimalizáciu zásob
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania materiálových zásob
- vyskladňovanie a nakladanie materiálu na kamióny

Iné výhody:

- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie
- profesionálne zaškolenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu email, alebo na bezblatnú infolinku 0800 800 246 (klapka 3). Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
- Preukaz VZV podmienka!
- Pracovitosť
- Zodpovednosť