Ponuka práce vo švajčiarskej spoločnosti v Strečne! motivujúca mzda + doprava do práce zdarma !

19.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strečno
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,74 EUR/hod.
Základná zložka mzdy (brutto)
3,74€/hod. + BONUSY a PRÍPLATKY, po skúšobnej dobe 4,17€/hod.
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
od 1100€/ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzí svetových lídrov vo vyrábaní kuchynských drezov:
• miesto výkonu práce Strečno
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• výroba odlievaných kameninových drezov (cca 10 kg práca vhodná pre chlapov)
• zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
• príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
• kontrola výroby drezov
• vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy
• práca v nepretržitej prevádzke

Iné výhody:

- DOPRAVA ZDARMA zo Žiliny, Martina a Vrútok!!!
- BONUSY za prácu v nepretržitej prevádzke ,
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
- Gastrolístky v hodnote 4,00€
- ZAŠKOLENIE zamestnancov!

Informácie pre uchádzača:

Staň sa aj ty súčasťou globálneho celku stačí ak:
máš chuť pracovať
si spoľahlivý
manuálne zručný
máš dobrý zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie